ÜRÜN TEŞHİR STANDLARI

Birçok ürün çeşidini sergileyebileceğiniz ürün teşhir standlarımız hizmetinizde. İstediğiniz ölçü ve malzemeden üretilerek sahip olabileceğniz ayaklı standlarımız; kasa üstelerinde, tezgah üstlerinde kolayca kullanabileceğiniz masa üstü standlarımız; kurumsal imajınızı ön planda tutacağınız ürün teşhir standımız olan ahşap standlar ile hizmetinizdeyiz.

REKLAM PANOLARI

Reklam Panosu Tabela, light box, fabric frame, totem, pano ve signage ürünleri... Onlarca farklı reklam ürünü çözümünü kendi atölyelerimizde 7X24 çalışma prensibi ile üretebiliyor ve servis ediyoruz.Yolda yürürken, araba kullanırken, pencereden dışarı bakarken, toplu taşıma araçlarında gördüğümüz reklam panoları fark etmeden hayatımızda büyük yer edinmiş durumda. Firmaların hizmetlerinin ve ürünlerinin tanıtımında çokça tercih ettiği reklam şeklidir reklam panoları.

P.O.P

Verilmek İstenen mesajın Sürekli Müşterinin Karşısına cıkmasını sağlayan reklam araçlarıdır.Dönkart, afiş, foreks, askıda foreks, poster başta olmak üzere perakende kanallarında ihtiyaç duyulan tüm P.O.P malzemeleri kusursuzca üretilir ve barkod etiketleri ile tüm noktalara gönderilir.

AKILLI FUAR STANDLARI

Yazılım ve Görsel Teknoloji birleştirilerek akıllı fuar standlarının üretimi yapılmaktadır.Üretici ve tüketicinin buluştuğu politik, sosyal ve ekonomik faaliyetlerin birleştiği fuarlarda kilit noktalardan birisinin fuar standları olduğu biliniyor. Hitap ettiğiniz kitleye nasıl sunum yapacağınız ve ne derece hitap ettiğiniz çok önemli.Tanıtımlarınızı kolayca yapabileceğiniz, satışlarda dikkat çekebileceğiniz, marka bilinirliğinizi geliştirebileceğniz, dikkat çeken özenle hazırlanmış kaliteden ödün vermeyen standlarımızla her zaman yanınızdayız.

ARAÇ KAPLAMA

Araçlarının istenen tasarıma uygun olarak tasarım ve uygulama yapılması.Araçların yapılan tasarıma uygun olarak folyo malzeme ile kaplanmaktadır. Araç kaplama konusunda profesyonel hizmet alacağınızın garantisini veriyoruz

Sahip olduğumuz başarılı ekip arkadaşlarımızla her zaman en doğru hizmeti, yüksek kalitede, doğru zamanda almanız için çabalıyoruz.

Bütün ilişkilerin temeli güvene dayalıdır !

  • 01

    GÜVEN

    Bütün ilişkilerin temeli güvene dayalıdır. Güveninizi asla boşa çıkartmayız. İstediğiniz hizmete eksiksiz ve istenilen sürede ulaşabilirsiniz.
  • 02

    KALİTE

    Kalite tesadüf değildir. Her zaman sizlere ve bizlere yakışır kalitede hizmet alacağınızdan asla şüpheniz olmasın. Çalışmalarımızı özen göstererek titizlikle yaparız.

MARKA VE KURUMSAL KİMLİĞİNİZE UYGUN ÜRETİM SAĞLIYORUZ.

Biz Geçmişten aldığımız bilgi birikim ve tecrübemizi müşterilerimizden aldığımız olumlu dönüşler ile birleştirerek firmanızın marka ve kurumsal kimliğine uygun olarak fuar stanları ,event dekorlar,araç giydirme,tabela üretimi,sahne tasarım ve üretimi yapmaktayız.