Hakkımızda

Emek Reklam 2020 Yılında KOSGEB'in ileri girişimcilik desteği ile İstanbul'da kuruldu. Tanıtım ve Reklam Çözümleri - Tabela, Totem, Pano, Light Box, Metal Frame Stand Tasarım ve Uygulamaları - Fuar ve Sergi Stand, Tanıtım ve Teşhir Standı Dijital Baskı Uygulamaları - Vitrin Giydirme, Araç Giydirme, Poster, Foreks Kesim, Vinil Germe, Billboard Baskı Ürünlerin proje tasarım ve üretimini gerçekleştirmektedir.

BİR REKLAM ŞİRKETİNE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Uzman ve dinamik ekibimizle ; Tasarım ,Üretim, Montaj ve Montaj Sonrası Servislerimizde müşteri memnuniyetini esas alan eksizsiz hizmet sunuyoruz.
Vakittir nakittir. Zamanın ne kadar değerli olduğunun ve boşa harcanmaması gerektiğinin farkındayız. Bunun Farkındalığına sahip bir ekip olarak en kısa sürede sorunlarınıza çözüm üretme çabası içindeyiz.

TECRÜBE

Yaptığımız çalışmalar yapacaklarımızın teminatıdır. Sahip olduğumuz tecrübeyle sürekli değişen dünyayı takip ederek, yeniliklere açık olarak kendimizi değişim ve gelişimlere adamış bulunmaktayız. Geçmişte yaptığımız çalışmaları sürekli yeniliklerle harmanlayıp sizlere doğru şekilde hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Referanslarımız